KIEVGlass виробляє скло та дзеркало різноманітних форм

Дзеркало в нішу врівень з плиткою

Метро поруч
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 44.ua

Зараз дуже популярне дзеркало, вбудоване в нішу, яка залишилася вільною після укладання плитки. Ви легко можете виміряти необхідний розмір і замовити звичайне дзеркало за своїм розміром.

Але в монтажі таких виробів є низка нюансів, які напевно невідомі людині, яка не пов'язана з монтажем дзеркала.

Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-1 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-2 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-3 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-4 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-5 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-6 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-7 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-8

Щоб правильно встановити дзеркало в нішу, вам знадобиться виконати низку дій:

  • Нішу потрібно дуже уважно та чітко виміряти. Визначити, чи всі кути мають 90 градусів. Якщо ні, потрібно обов'язково робити шаблон виробу із твердого матеріалу та приміряти його.
  • Врахувати ширину зазорів між плиткою та дзеркалом, з урахуванням кривизни укладання та форми плитки, для проведення подальшої їх затирки.
  • Визначити глибину ніші. Дзеркало має товщину 4-6 мм + 1 мм, йде на клей. Як правило, глибина ніші від плитки більша, ніж товщина дзеркала. У цьому випадку необхідно компенсувати надмірну глибину за допомогою додаткових матеріалів. Варіанти такої компенсації може визначити та узгодити з вами наш фахівець.
  • Визначитись з обробкою кромок дзеркала (просте полірування, фацет або рама). Оскільки дзеркало є тендітним матеріалом, то найменший дотик ним до плитки загрожує утворенням сколів, а в гіршому випадку руйнуванням дзеркального полотна. Цю особливість необхідно враховувати під час проведення монтажних робіт.
  • Вибрати клей, на який дзеркало буде встановлене в нішу. Він повинен підходити для дзеркала та бути вологостійким.
  • Довезти та донести своє дзеркало до місця, не пошкодивши його.
Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-9 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-10 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-11 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-12 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-13 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-14 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-15 Дзеркало в нішу врівень з плиткою, фото-16

Або замовити у нас дзеркало в нішу "під ключ" із гарантією, просто зателефонувавши або написавши нам.

Спеціаліст на місці визначить можливість занесення до приміщення для монтажу, а також проконсультує щодо послідовності проведення робіт, що впливають на можливість його монтажу у відведене місце.

Встановлення додаткових світильників на дзеркало, що монтується, його підігрів та інше вимагають погодження та обов'язкового проведення вимірів фахівцем.

Наш спеціаліст зробить замір та професійний монтаж вашого дзеркала в нішу.

Ми в мережі
Розміщення на мапі міста
Наше відео
Ще відео