KIEVGlass виробляє скло та дзеркало різноманітних форм

Дзеркала з LED підсвічуванням

Метро поруч
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 44.ua

Дзеркала з LED-підсвічуванням все більше стають не предметами розкоші, а частиною нашого життя! LED-дзеркала дуже ошатні, багатофункціональні, створюють неповторний об'єм, підкреслюють красу оздоблення приміщення, і знайдуть своє місце в будь-якому інтер'єрі, будь то лофт, мінімалізм, звична класика.

Дзеркала з Лід підсвічуванням розділяються за модифікацією розташування підсвітки та дзеркала:

  • Дзеркало з контурною (фоновою) або Ambilight (амбілайт) підсвічуванням.

Підсвічування в такому дзеркалі розташоване на тильній стороні і світло спрямоване через дзеркало в різні боки - на стіну і від дзеркала.

Дзеркало з фоновим підсвічуванням можна використовувати в будь-якому приміщенні як додаткове джерело світла. Дуже популярне використання дзеркал для ванних кімнат. Лід підсвічування дзеркала може бути нейтральним, рожевим, блакитним, холодним, м'яким - за бажанням замовника!

Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой Зеркала с LED подсветкой
  • Дзеркало з фронтальним, лицьовим підсвічуванням.

У такому типі дзеркал з підсвічуванням, саме підсвічування знаходиться на лицьовій частині дзеркала, звідси і назва - дзеркало з фронтальним підсвічуванням.

Як правило, підсвічування виконане у вигляді смуги по периметру дзеркала. Ширина смуги підсвічування може бути будь-яка – 1см, 2см, 3см, 4см або більше.

Так само, фронтальне підсвічування може бути виконане у вигляді смуг з боків дзеркала. Такий вид фронтального підсвічування на дзеркалі використовують для високих та вузьких дзеркал.

Також виготовляються дзеркала, які поєднують у собі контурне та фронтальне LED-підсвічування. Такий виріб виглядає дуже вишукано та яскраво!

Ми використовуємо для своїх виробів якісне сучасне дзеркальне полотно MNGE виробництва концерну AGC. Дзеркальне полотно AGC відмінної якості, вологостійке, стійке до корозії та старіння, подряпин, задимлення; відрізняється чудовою якістю відображення без дефектів та спотворень. За кольором дзеркало буває звичайним срібним, освітленим Extra Clear, тонованим. Кожне дзеркало з підсвічуванням має поліровану кромку, що дуже гарно. Наявність протиосколкової плівки. Можливе встановлення підігріву тильної сторони, щоб дзеркало не запотівало, коли у приміщенні волого.

Дзеркала з підсвічуванням можуть бути оснащені сенсором торкання, сенсором на рух. Обов'язкова гарантія на електросистему! Дзеркало з LED-підсвічуванням може бути будь-якого розміру та форми – прямокутне, кругле, овальне, у формі місяця, дизайнерські!

Також пропонуємо професійну доставку та монтаж.

У нашому магазині можете купити дзеркало з Лід підсвічуванням вже готове або на замовлення! Гарантуємо, що у нашому магазині ви отримаєте якісний виріб за ціною виробника! 

Ми в мережі
Розміщення на мапі міста
Наше відео
Ще відео