Дзеркало в рамі крім свого основного функціонального призначення, здатне неповторно прикрасити інтер'єр, надати йому шику, стильової завершеності, стати основною особливістю приміщення. Рама дзеркала може бути химерною, а може бути в строгому класичному або мінімалістичному стилі. У сучасних інтер'єрах широко використовуються дзеркала в пластикових або металевих рамах. Найпоширеніші кольори рам: чорний, білий або сірий металік. Ми виготовляємо та продаємо такі дзеркала. Наші рами вологостійкі, надійні у використанні. Є багети з фактурою дерева, шкіри, гладкі з глянсовою чи матовою поверхнею.

Величезний асортимент багету та металевого профілю на сучасному ринку дає можливості виготовити дзеркало будь-якої форми та розміру, втілити навіть найсміливіші дизайнерські ідеї! Безумовно, для громадського місця: магазину, салону, дитячої студії, дзеркало у рамі – обов'язкова умова. Рама дозволяє зробити виріб безпечним, краї надійно заховані, і про них ніхто не пораниться. Також на полотно накочується протиосколочна плівка.

Для дзеркал великих розмірів, наприклад для домашнього спортивного залу, ідеальна рама з алюмінію. Вона стильно виглядає та надійно закріпить дзеркало до стіни. Найпопулярніші зараз дзеркала у рамах у стилі Лофт. Грубий метал чорного кольору, форма кола, капсули або прямокутника із закругленими краями – те, що поза конкуренцією. Такі вироби виготовляються індивідуально та повністю вручну.

Вже понад 15 років ми працюємо для вас! Намагаємось додавати в асортименті, якості та сервісі. Купити або замовити дзеркало в рамі в нашому магазині або на сайті – ваш правильний вибір для красивого та зручного інтер'єру, а значить, якості життя!